CRM Lab

Laboratuvar, medikal, otomasyon ve sağlık ürünleri tedariki ve satışı yapan firmalarda iş süreçlerini yönetirken firmaların yaşadığı ortak sorunları analiz ederek CRM Lab çözümümüzü geliştirdik.

Sunduğumuz yazılım çözümleri ve verdiğimiz danışmanlık hizmetleri ile; müşterilerimizin lot takibi, miatlı ürün takibi, parçalı sevkiyat, garanti takibi, stok, servis, ithalat ve ihracat gibi önemli süreçlerini sorunsuz ve kolay bir şekilde yönetmelerini sağlıyoruz.

Stok giriş çıkışının kontrollü yapılması, sonrasında garanti ve servis sürecinin kolay yönetilmesi için lot numarasına göre işlem yapmanızı sağlıyoruz. Yazılım çözümümüzde lot numarasına göre garanti takibi yapabiliyor ve ürün servise geldiği zaman garanti kapsamında olup olmadığını kolay bir şekilde sorgulayabiliyorsunuz.

Sektörel tecrübelerimiz doğrultusunda yazılımıza eklediğimiz miatlı ürün özelliği ile, müşterilerimizin stoktaki miatlı ürünleri takip edebilmelerini kolaylaştırıyor ve zayiatlar yaşanmasının önüne geçmiş oluyoruz.

İthalat sürecinde temsilcisi olduğunuz tedarikçi firmalarla yaptığınız görüşmelerinizi, sipariş detaylarını programda tanımlayabiliyor ve sipariş bazlı olarak raporlayabiliyorsunuz.

Servis taleplerinin web siteleri üzerinden alınmasını ve web destek özelliği sayesinde CRM Lab programında toplanmasını sağlıyoruz. Böylece müşterinize zamanında, kaliteli hizmet vermenize katkıda bulunuyoruz.