Müşteri Memnuniyeti için Verilerinizi Yönetin

Medikal, laboratuvar, otomasyon ürünleri tedarik eden ve satışını gerçekleştiren firmalarda; müşteri kaydı yaparken kurum, kuruluş veya şahıs şeklinde kategorize edilmesi, kontak bilgilerinin detaylı tanımlanması, sektör tanımlaması ve raporlaması gibi birçok özelliğe ihtiyaç duyulmaktadır.

İhtiyaç duyulan bütün özellikleri bünyesinde barındıran yazılım çözümümüzle, tüm kullanıcıların verileri tek bir yerde toplandığı için veri toplamak, analiz etmek, rapor hazırlamak için zaman harcamanıza gerek kalmaz.

Daha çok kamu sektörüne mi yoksa özel sektöre mi çözüm sağlıyorsunuz? Ya da hastaneler kategorisi altında özel hastanelere mi yoksa devler hastanelerine mi daha çok teklif veriyorsunuz, satış yapıyorsunuz gibi soruların cevaplarına yazılım sayesinde hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sektörünüzde çok fazla rakibiniz olduğu için yeni müşteri kazanmanın ve mevcut müşterilerin memnuniyetini devam ettirmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu süreçte işinizi kolaylaştıracak yazılım çözümleri sunuyoruz ve böylece hizmet kalitesizliğinden kaynaklanan müşteri kayıplarının önüne geçmiş oluyorsunuz.