Sektör Deneyimimiz

Yazılım teknolojilerinde yapmış olduğumuz ar-ge yatırımları, inovasyonda süreklilik ve evrensel teknolojik gelişimlere açıklık politikasıyla ve kurumsal gücümüzle müşterilerimizin de güvenini arkamıza alarak çözüm sağlamaya devam ediyoruz.

Laboratuvar ve medikal sektöründe firmaların karşılaştığı sorunların başında; lot takibi, miadlı ürün, sevkiyat takibi, garanti takibi, servis, ihracat vb. iş süreçlerine ilişkin problemler gelmektedir. İş süreçlerindeki bu karmaşanın önüne geçilmesi için ürettiğimiz CRM Lab yazılım programımız ile, müşterilerimiz kısa sürede işlerinde arzu ettikleri verimliliği yakalamışlardır. Web tabanlı CRM Lab yazılımı; güçlü raporlama tasarımı ile gerek dinamik gerekse özel raporlar sunarak, çalışanların ve yöneticilerin kurumsal verimliliklerini artırmada etkin bir rol oynamaktadır.

Bunun dışında Çevre ve İş Hijyen Laboratuvarlarına özel TS EN ISO/IEC 17025 standartlarına uygun ÇevreLab Yönetimi yazılımımızı geliştirerek müşterilerimizin kullanımına sunduk. Program içinde yer alan teklif hazırlama, ölçüm planlama, numune alma, analiz işlemleri ve onayı, barkod oluşturma, doküman yönetimi, rapor ve ödeme’ye ilişkin modüllerimizle müşterilerimizin tüm süreçlerini takip edip raporlayabilmelerini sağlıyoruz.

Kurumsal İş Çözümleri bünyesinde çalışmalarına devam eden Lab Kurumsal, sektör deneyimlerini işe dönüştürmede fayda, yenilik ve kaliteyi ön planda tutarak ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.