Şikâyet ve Servis Sürecini Yazılımla Kolay Yönetin

Satış sürecindeki müşteri memnuniyetini satış sonrasında da devam ettirmek için şikâyetlerin hızlı bir şekilde değerlendirilmesi ve müşteriye hızlı bir şekilde dönüş yaparak kaliteli bir servis hizmeti verilmesi çok önemlidir.

Şikâyet sürecinin değerlendirilmesi ve gerekenin yapılması için hangi konularda şikâyet alındığına dair verilerin analiz edilmesi ve raporlanması gerekmektedir. Bu analiz ve raporlar doğrultusunda servis kaydı oluşturup ilgili kişi ya da kişilere otomatik olarak mail gitmesini sağlayabilir ve böylece müşterinize hızlı dönüş yapabilirsiniz.

Servis hareketleri bölümünde servis ekibinden kimin hangi işlemi, ne zaman yaptığını, detaylarını görebilir; kullanıcı, müşteri, tarih, ürün bazlı raporlar alabilirsiniz. Bakım anlaşması dışında vereceğiniz servis hizmetleri için teklif verebilir ve formu yazdırarak müşterinizle paylaşabilirsiniz. Servisten satışa dönüşen tekliflerinizi de ayrıca listeleyebilirsiniz.

Web destek modülümüz ile satış sonrası sürecinizde müşterilerinizin bakım, onarım, eğitim, teknik destek gibi taleplerini web siteniz üzerinden alabilir; telefon veya mail trafiği olmadan, programda toplanan taleplerle bu süreci kolay ve kaliteli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Destek yönetimi sisteminde müşterileriniz kullanıcı adı ve şifresi ile web siteniz üzerinden giriş yaparak sorunlarını, problemlerini size CRMLab üzerinden gönderebilir. Gelen talepleri servise dönüştürerek müşterilerinize hızlı bir şekilde çözüm sağlayabilirsiniz. Web Destek Yönetimi modülümüz ile kurumsal bir destek süreci yönetirken, aynı zamanda da zaman ve emek kaybına son vermiş olursunuz.