Teklif Sürecini İstediğiniz Yerden Yönetip Raporlayın

Medikal ve laboratuvar sektörlerinde teklif formlarında özellikler ve görseller gibi detaylı bilgiler bulunduğu için manuel olarak hazırlamak, zaman ve emek kaybına neden olmaktadır. Ayrıca teklif formları kullanıcıların bilgisayarlarında bulunduğu zaman raporlama konusunda sorunlar olmakta ve teknik bir problemde veri kayıpları yaşanmaktadır.

Firmanızda bu tarz problemlerin yaşanmaması için, bütün kullanıcılarınızın tek bir yerden hızlı bir şekilde hazırlayıp pdf, word, excel formatında müşterisiyle paylaşacağı teklif formlarınızı, firmanıza özel olarak tasarlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz. Kurumsal kimliğin önemini bilen tasarım ekibimiz tarafından hazırlanan firmanıza özel teklif formunuzla firmanızın kalitesini, kurumsallığını ön plana çıkararak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Satış yöneticileri, programdaki tekliflerin durumuna ve satış temsilcilerinin tekliflerin gerçekleşme ihtimaliyle ilgili girmiş olduğu oransal verilere bakarak teklifin satışa yakınlığını değerlendirebilir ve oranı yüksek olan tekliflerin satışa dönüşmesi için strateji belirleyebilirler.

Teklifle ilgili ürünlerin tamamı ya da ürün kalemi bazında teslimat süresi, teslimat şekli (ex works teslim - EXW, taşıyıcıya teslim – FCA vb.), teslimat adresi, proje türü (Bilimsel Araştırma Projesi (BAP) veya Tubitak Projesi) gibi önemli verileri programa kaydedebilir ve teklif formunuzda görünmesini sağlayabilirsiniz.

Teklif hazırlama aşamasında ürün ekle butonuna tıklayarak listeden ürün adı, ürünün varsa ikinci adı, kodu, kategorisi ya da markasına göre seçim yapabilir ve miktar, birim, iskonto çarpımlarını otomatik olarak yaparak forma getirebilirsiniz. Ayrıca o ürünle ilgili daha önce hangi fiyattan teklif verilmiş ya da satış yapılmış gibi önemli verilere ulaşarak bu bilgiler doğrultusunda iskonto yapabilirsiniz.

Tekliflerinizin kayıp nedenlerini programda kayıt altına alabilir ve kayıp nedenleriyle ilgili raporlara bakarak firma politikalarınızı, stratejilerinizi tekrar gözden geçirebilir ve bir daha kayıpların yaşanmaması için önlem alabilirsiniz.